Noclegi

Mała Chatka

– przytulne, 8-osobowe domki noclegowe dla każdego!

 

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy szereg udogodnień, które uczynią pobyt miłym i przyjemnym. Jeśli dodamy do tego zjawiskowe krajobrazy w jednym najpiękniejszych miejsc Małopolski, to otrzymamy przepis na udany urlop lub weekendowy wyjazd, który będzie kopalnią miłych doświadczeń i wspomnień.

 

Każdy domek w ośrodku Mała Chatka jest 2-kondygnacyjny i wykonany z drewna. Ponadto posiada dobrze wyposażone przestrzenie przeznaczone do wygodnego odpoczynku np. po powrocie z Energylandii.

Przytulne domki noclegowe

Wszystko co potrzebne!

Kuchnia

To serce i najważniejsza część każdej Małej Chatki, ponieważ stanowi miejsce spożywania wspólnych posiłków oraz spotkań praktycznie o każdej porze dnia. Dlatego do dyspozycji Gości oddajemy w pełni wyposażony aneks kuchenny, który w swoim standardzie zawiera:

 

  • czajnik elektryczny
  • płyta grzewcza / mikrofalówka
  • lodówka
  • naczynia / szklanki / sztućce
  • zmywak / szafki / niezbędna chemia

Łazienka

Podstawowe wyposażenie sanitarne to klasyczny „must have” każdego przyjaznego domku noclegowego. W celu zapewnienia niezbędnej higieny łazienka posiada:

 

  • sedes,
  • umywalkę,
  • prysznic (wygodny natrysk z regulacją).

Miejsca do spania

 

Wieczorem, po dniu pełnym atrakcji i związanych z nimi wrażeń, jedynym czego naprawdę potrzeba to szybki prysznic, a następnie błogi i regenerujący sen w wygodnym łóżku. Każdy domek posiada zestaw komfortowych i dobrze wyposażonych miejsc do nocnego wypoczynku. Na antresoli jest to 5 łóżek, z kolei w jadalni na parterze czeka wygodna 2-osobowa sofa, a w pokoju jednoosobowym przygotowaliśmy jedno łóżko. Wszystko zostało rozlokowane praktycznie i funkcjonalnie, dlatego nie pozostaje nic innego jak tylko położyć się i śnić o kolejnych miłych niespodziankach, które czekają następnego dnia.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Domki Energylandia Mała Chatka – doskonała lokalizacja

 

Wszędzie blisko

 

Dla tych, którzy poszukują oryginalnej i przytulnej bazy wypadowej, będzie to strzał w dziesiątkę za sprawą czekających atrakcji! Wszystkie są rzut beretem od Polanki Wielkiej. Nieważne czy chodzi o emocjonującą Energylandię, frapujący Park Dinozaurów czy historyczne miejsca zwiedzania – wszędzie jest dobry dojazd samochodem. Nie ma nic lepszego niż możliwość wyboru oraz dostęp do najciekawszych i najbardziej inspirujących turystycznych pereł Małopolski dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Zobacz atrakcje polecane przez Małą Chatkę…

Zobacz polecane przez Nas atrakcje …

Bezkonkurencyjna oferta

 

Domków noclegowych jest naprawdę dużo i każdy kusi, jeśli jednak chcesz przebywać w dobrych warunkach oraz potrzebujesz prywatności i spokoju, powinieneś rozważyć rezerwację w kameralnych domkach Mała Chatka w Polance Wielkiej. Twoi bliscy będą Ci za to wdzięczni! Tylko u nas otrzymasz przytulnie urządzone wnętrza, które zapewnią wysoki komfort, unikalny klimat i możliwość błogiego odpoczynku. Jeśli dodać do tego wspaniałe krajobrazy, łatwość dojazdu, dostęp do wielu ciekawych atrakcji i korzystne ceny, to nie sposób przejść obok oferty domków noclegowych Mała Chatka obojętnie. Zapraszamy rodziny z dziećmi, seniorów, zakochanych, paczki znajomych oraz grupy szkolne i studenckie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie w dobrej cenie!

 

Przejź do formularza rezerwacji…